Thread Explosion Proof Cable Gland Brass Cable Glands Kaihanga

I te mea he Kaihanga Kaihanga Kounga Nui Thread Explosion Proof Cable Gland Brass Cable Glands Hainamana me nga kaiwhakarato mai i Jixiang Connector, kei te tautoko matou i nga hua whai utu. Ko te utu iti Thread Explosion Proof Cable Gland Brass Cable Glands he tino rongonui. Kua paahitia ano e a maatau hua te tirotiro tohu tohu CE me te IP68. Mo etahi atu korero, whakapaa mai ki ta maatau wheketere inaianei. Kia mahi tahi tatou tetahi ki tetahi ki te hanga i te pai ake me te painga tahi.
View as  
 
  • He kaiwhakarato Ngaio matou i roto i nga momo momo repe taura me nga hononga hono.
    Ka tukuna e matou te JIXIANG CONNECTOR® Brass standard cable gland Metric Thread me te TUV, ROHS, REACH, CE, me era atu kua whakaaetia.
    Kiritaki Tuatahi
    Kounga Whakapumautia
    Te tuku i te waa
    Ko te pai o nga kaihoko ka tae ki te 98.90%.
    Kei te rapu hoa matou me te tumanako ki to mahi tahi

 1 
Ko Yueqing Jixiang Connector Co., Ltd tetahi o nga Thread Explosion Proof Cable Gland Brass Cable Glands kaihanga i Haina.Ko nga hua nui ko te repe taura parewai, te repe taura whakarewa, te repe taura nylon, te repe taura kowiri tira, te repe taura pahū, te mono hau parewai, te ngongo whakarewa. nga hono, nga taputapu taura, nga repe taura karekau ranei, me etahi atu.Ka taea e koe te hoko Thread Explosion Proof Cable Gland Brass Cable Glands e hiahia ana koe na te mea ka hangai tonu a JiXiang i nga otinga hou hei whakaoti rapanga a nga kaihoko.
We use cookies to offer you a better browsing experience, analyze site traffic and personalize content. By using this site, you agree to our use of cookies. Privacy Policy
Reject Accept